Royal Seacrest Star - Near Venus Beach

  • 100 m²

Om van uw vakantie in Paphos te genieten, verblijf in 2-slaapkamer Royal Seacrest Star - Near Venus Beach Paphos appartementen, gelegen op alleen 1 km van het Kings Avenue-winkelcentrum en op wandelafstand van 13 minuten van de Graven van de Koningen. Het appartement van 100 m² is geschikt voor maximaal 4 gasten.

Voor een ontspannen verblijf wordt er een buitenzwembad aangeboden.

De accommodatie is uitgerust met een complete keuken.

Dit 2-badkamer appartement is op afstand van 2 km van het Archeologisch museum van Paphos te vinden. Royal Seacrest Star - Near Venus Beach appartement heeft ook een eersteklas locatie, momenten van Zephyros Adventure Sports. Op 10 minuten rijafstand van deze accommodatie vindt u het Huis van Dionysos. Dit appartement ligt binnen het bereik van Gymnasio Theoskepastis busstation.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Royal Seacrest Star - Near Venus Beach Paphos
Edge Residence By Nomads
Mobiele prijsaanbieding

Edge Residence By Nomads

9.1
Schitterend 32 beoordelingen
12 m van de accommodatie
USD 124 USD 112
per nacht
Royal-Blue Gem
Mobiele prijsaanbieding

Royal-Blue Gem

9.8
Voortreffelijk 5 beoordelingen
47 m van de accommodatie
USD 92 USD 83
per nacht
Oliva Poolside Residence By Nomads
Mobiele prijsaanbieding

Oliva Poolside Residence By Nomads

9.0
Schitterend 31 beoordelingen
58 m van de accommodatie
USD 236 USD 212
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Paphos International
    20 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Gratis parkeren

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    Recreatie

    • Seizoensgebonden buitenzwembad
    • Ligstoelen
    • Ondiep gedeelte

    In de kamers

    • Airconditioning

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:59
    Uitchecken: van 08:00 tot 11:00
    Licentienummer1234567
    Veelgestelde vragen
    • ❓
      Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Royal Seacrest Star - Near Venus Beach appartement?
      Populaire plekken in de buurt van Royal Seacrest Star - Near Venus Beach appartement zijn onder andere de Haven van Paphos, de Saranta Kolones, het Archeologisch museum van Paphos.
    • ❓
      Hoeveel kost het om bij Royal Seacrest Star - Near Venus Beach appartement te verblijven?
      De huurprijs van Royal Seacrest Star - Near Venus Beach appartement is €148.
    • ❓
      Kunnen we onze auto parkeren in de buurt van Royal Seacrest Star - Near Venus Beach appartement?
      Royal Seacrest Star - Near Venus Beach appartement biedt een privéparkeerplaats voor de gasten.
    • ❓
      Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van het appartement?
      Restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere Fat Mama's en Karlina restaurants, gelegen op ongeveer 7 minuten lopen.
    • ❓
      Heeft Royal Seacrest Star - Near Venus Beach appartement internetverbinding?
      Ja, Royal Seacrest Star - Near Venus Beach appartement biedt Wi-Fi.
    • ❓
      Hoe groot is Royal Seacrest Star - Near Venus Beach appartement?
      Royal Seacrest Star - Near Venus Beach appartement heeft een totale oppervlakte van 100 m².
    • ❓
      Is er een zwembad in Royal Seacrest Star - Near Venus Beach appartement?
      Ja, Royal Seacrest Star - Near Venus Beach appartement heeft een seizoensgebonden buitenzwembad.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Paphos International
    20 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Royal Seacrest Star - Near Venus Beach Paphos

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten